Продавець I-Safe интернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
70 відгуків
Низкие цены на катушки для металлоискателейУзнать цену
Новинка
BugHunter Professional BH-03 Expert детектор жучків, фото 2

BugHunter Professional BH-03 Expert детектор жучків

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Детектор жучків BugHunter BH-03 Expert

Оновлена "експертна" версія популярного професійного індикатора поля "BugHunter Professional BH-03" — отримала вбудований вимірювач частот виявленою шпигунської техніки і поліпшену систему фільтрації перешкод. Як і класичний "BH-03", працює в широкому частотному діапазоні від 10 до 3500 МГц, має рекордний динамічний діапазон 70 дБ і чутливість 50 мВ/м, а також ОДНОЧАСНО шукає цифрові і аналогові "жучки". Працює в 5 режимах з можливістю гнучкого налаштування під конкретну ситуацію.

"BugHunter Professional BH-03 Expert": професійне виявлення для всіх!

Шукаєте доступну і просту апаратуру для професійного пошуку шпигунських пристроїв? Хороший варіант — новітня модифікація Expert популярного індикатора поля "BugHunter Professional BH-03"! Швидко шукає всі відомі шпигунські пристрої, що надає вичерпну інформацію про прийнятих сигналах і дозволяє тонко налаштовувати роботу під конкретну ситуацію. Володіє дуже високою чутливістю, так як розрахований на професіоналів в області боротьби зі шпигунством, але настільки простий у роботі, що підійде всім бажаючим. Управління інтуїтивно зрозуміло, пошук можна почати буквально за одним дотиком!

Чим відрізняється модифікація "Expert" від класичного "BH-03"?

Частотомір — розпізнає і показує на дисплеї частоту виявленого "жучка", що дозволяє спеціалісту, який веде пошук, оперативно визначити його різновид і місце найбільш імовірного розташування. Працює з усіма поширеними стандартами передачі даних:

 • мобільний зв'язок GPRS, EDGE, 3G\4G;
 • телефони і радиомодули DECT;
 • базові станції DECT BASE;
 • радиомодули BLUETOOTH;
 • бездротові мережі WLAN (включаючи Wi-Fi, Zigbee, LoRA тощо).

Оновлена система фільтрації перешкод — діє спільно з частотоміром. Апарат ідентифікує частоту і, відповідно, автоматично вибирає найбільш ефективні в даній ситуації фільтри. Пошук йде швидше і результативніше, вся інформація виводиться на екран.

Переваги візерунок помилок:

1) Виявлення в кілька торкань за лічені секунди

"BugHunter Professional BH-03 Expert" має дуже продуманою ергономікою і конструкцією, завдяки чому досить декількох торкань — і він уже в дії. З доступних в Україні приладів дана модель перевершує аналоги по технологічності і швидкості роботи. Пристрій виявляє жучки за лічені секунди!

2) Не вимагає перемикання при пошуку цифрових і аналогових пристроїв

Використаний в "BugHunter Professional BH-03 Expert" продуктивний процесор дозволяє йому здійснювати високошвидкісний пошук жучків як аналогового, так і цифрового типу, причому без ручного перемикання режимів, що робить роботу з пристроєм більш зручною. Заслуга потужного процесора не тільки у високій швидкості роботи детектора, але і в можливості виявлення новітніх типів цифрових "жучків", включаючи працюючих в коротко імпульсних режимах, які більшість детекторів просто не бачить.

3) Унікально! Фільтрація перешкод

Детектор жучків володіє вбудованими фільтрами, при включенні яких сигнали найбільш популярних стандартів мобільного зв'язку (GSM, 3G, 4G, CDMA Wi-Fi) послаблюються, що дає можливість проводити пошук жучків без перешкод від цих діапазонів. Включення фільтрів буде особливо актуально в оточенні великої кількості засобів зв'язку, які можуть створювати труднощі з пошуком жучків, з чим можна зіткнутися в міському середовищі.

4) Унікально! Максимально інформативний OLED-екран 3-в-1

Модель оснащена кольоровим дисплеєм типу OLED, який показує характер сигналу (аналоговий/цифровий) з можливістю визначення частоти або ідентифікації протоколу — GSM, GPRS, EDGE, 3G\4G. Ви постійно контролюєте ситуацію і моментально реагуєте на її зміну!

5) Найширший діапазон робочих частот з гарантованим відсутністю "провалів" в усьому його спектрі

Діапазон робочих частот візерунок жучків "BugHunter Professional BH-03 Expert" знаходиться в інтервалі від 10 до 3500 МГц. Велика частина відомих пристроїв шпигунства працює в цьому діапазоні. Розширювати діапазон ще більше безглуздо, так як його збільшення, безсумнівно, спричинить за собою появу "провалів" (зниження чутливості пристрою на деяких частотах).

Деякі виробники (в основному китайські) заявляють діапазон своїх пристроїв до 5000 МГц і навіть до 7000 МГц. Але ці цифри наводяться лише для залучення уваги потенційних покупців, тому що рівномірний розподіл чутливості в такому широкому діапазоні просто неможливо! Розробники це врахували, так що "BugHunter Professional BH-03 Expert" гарантує 100%-ий захист завдяки рівномірному розподілу чутливості. Будь-який пристрій шпигунства, що працює в даному діапазоні частот, буде ОБОВ'ЯЗКОВО ВИЯВЛЕНО.

6) Рекордна ширина динамічного діапазону

"BugHunter Professional BH-03 Expert", що володіє шириною динамічного діапазону в 70 дБ, є одним з рекордсменів за даним показником. Найближчий "переслідувач" може похвалитися лише показником в 48 дБ. Такий шириною динамічного діапазону має, наприклад, і "BugHunter Professional BH-02", визнаний одним з найбільш ефективних на російському ринку засобів боротьби з жучками

Зверніть увагу! Децибел відноситься до логарифмічним одиницям, і, отже, різниця в 20 дБ складає на практиці різницю на 2 порядку, або у 100 разів. Таким чином, динамічний діапазон "BugHunter Professional BH-03 Expert" в 100 разів перевищує аналогічний показник візерунок "BugHunter Professional BH-02", що вважався раніше незаперечним лідером за даним показником. Природно, порівнювати "BugHunter Professional BH-03 Expert" з приладами китайського походження навіть не має сенсу. Такий широкий динамічний діапазон дозволяє обнаружителю реєструвати сигнали дуже високої/низької потужності, не виходячи за межі своєї відображає шкали. У інших приладів може бути відсутнім, наприклад, відображення слабкого сигналу, або шкала не дозволить відобразити дуже потужний сигнал.

Ще однією істотною перевагою широкого динамічного діапазону є полегшення пошуку шпигунського пристрою. Наприклад, якщо радиозакладка знаходиться на відстані в метр від "BugHunter Professional BH-03 Expert", і ви подвинете детектор на 5 см ближче до жучку, то він зафіксує посилення потужності сигналу, тобто ви будете знати, в яку сторону йти, щоб знайти шпигунський пристрій. Інші ж прилади, з маленьким динамічним діапазоном, просто нічого не відчують при такому незначному зміні відстані до жучка.

Зберіг переваги попередніх версій:

 • Повністю виправдовує паспортні характеристики. Виробник дає гарантію на те, що прилад на 100 відсотків відпрацьовує специфікації, зазначені на папері.
 • Виготовлений з компонентів високої якості. Детектор виробляється за технологією ручного монтажу із застосуванням тільки деталей високої якості від відомих компаній з Європи.
 • Впевнена робота на будь-який з підтримуваних частот. Прилад не має "провалів" і якісно функціонує протягом усього частотного діапазону, що забезпечується використанням у ньому новітніх технологій.
 • Суперчутливість. Чутливість детектора жучків "BugHunter Professional BH-03 Expert" становить 50 мВ/м. Подібна чутливість притаманна лише приладів професійного рівня, таким як "BugHunter Professional BH-02", до прикладу. На ринку в цьому діапазоні цін приладів, що володіють більшою чутливістю, Ви не знайдете. Подібна чутливість дозволяє з легкістю виявляти жучок потужністю 5 мВт з відстані у 5 метрів. Сигнал же стільникового телефону буде виявлений на віддалі 50 метрів! Велика частина детекторів жучків має чутливість 100 мВ/м, що дозволяє їм "засікати" сигнали шпигунських пристроїв, напруженість поля яких стартує від 100 мВ/м. Відповідно, дальність виявлення у подібних приладів, а також їх чутливість, буде в 2 рази нижче!
 • Автоматично підлаштовується під фонове випромінювання. Підстроювання чутливості під фонове випромінювання в автоматичному режимі дозволяє почати використовувати "BugHunter Professional BH-03 Expert" в будь-якому приміщенні практично відразу після включення. Більшість детекторів жучків дуже сильно реагують на фонове випромінювання, що виходить від різної електроніки, що знаходиться в кімнаті. Це змушує проводити їх тривалу регулювання перед початком роботи. З автоматичним регулюванням чутливості "BugHunter Professional BH-03 Expert" таких проблем у Вас не виникне.
 • Функція вібросигналу та вихід на навушники. Дозволить користуватися пристроєм в самих різних ситуаціях.
 • Сумісність з різними елементами живлення. Детектор може живитися як від батарейок, так і від акумуляторів, для контролю стану яких в ньому передбачений індикатор рівня заряду, а для збільшення часу автономності є автоматичне відключення.
 • гарантує конфіденційність
 • Швидко виявляє будь-яку шпигунську апаратуру

5 режимів роботи для швидкого виявлення "жучків"

Детектор жучків "BugHunter Professional BH-03 Expert" перевершує багато аналогів за кількістю доступних робочих режимів. Так, в основних робочих режимах прилад дозволяє знаходити аналогові і цифрові жучки за сигналами радіозв'язку, а додаткові режими потрібні йому для можливості пошуку шпигунських пристроїв по акустичних каналах. Такі можливості практично позбавляють шпигунські пристрої шансів бути не знайденими.

Основні режими роботи:

Пошуковий режим. Даний режим запускається за замовчуванням і є головним. На дисплей виводиться середня і максимальна потужність сигналу. Графіки середньої потужності дозволяють виявляти аналогові жучки, а графіки максимальної — цифрові або імпульсні передавачі. Таким чином, прилад здійснює пошук відразу і аналогових і цифрових жучків без вибору режимів. Для зручності роботи в галасливій обстановці додатково можна активувати функцію вібросигналу та налаштувати рівень, при якому він буде спрацьовувати.

Охоронний режим. У даному режимі детектор споживає мінімальний струм і автоматично підлаштовує чутливість під час фонової роботи, що дозволяє вести постійний контроль за приміщенням і своєчасно виявляти знову з'явилися жучки. Таким чином, якщо під час перевірки жучок був відключений, і Ви не змогли його знайти, то, як тільки він буде активований, детектор його моментально запеленгует. При цьому "BugHunter Professional BH-03 Expert" автоматично сканує радиообстановку в приміщенні і підлаштовує чутливість у відповідності з нею. Виявлення нового шпигунського пристрою буде супроводжуватися звукової, вібраційної сигналізацією або відразу обома способами оповіщення, а також активацією дисплея з індикацією потужності сигналу.

3 додаткових звукових режиму дозволяють активувати пристрій для пошуку коштів прослушки по частоті звукових сигналів:

Звукова сигналізація. У даному режимі детектор буде за допомогою звукових сигналів дублювати відображення на шкалі потужності виявленого пристрою. Частота звуку буде зростати зі збільшенням потужності сигналу жучка. Це дозволить не дивитися на екран детектора і здійснювати пошук жучків.

Акустозавязка. Акустозавязка допомагає шукати приховані жучки мікрофонного типу. Схема роботи виглядає приблизно так: жучок, вловивши звук детектора, починає передавати його в ефір. Ці сигнали в свою чергу перехоплює детектор і знову видає їх у вигляді звуку. В результаті такого замкнутого циклу виходить "свист". Завдяки даній "свисту" пошук місця установки жучка значно полегшується і прискорюється.

Звук відключений. У даному режимі виявителі працює зовсім беззвучно, зберігаючи в таємниці своє застосування. В такому режимі прилад не видає не тільки звуків пошуку і знаходження жучків, але і звуків натискання клавіш при виборі режимів роботи. Додатково можна активувати вібросигнал, що дозволить не дивитися на екран під час пошуку жучків.

Що ви побачите на екрані?

Поки йде вимір, на дисплеї відображається:

екран індикатора поля

 • Усереднена (1) і пікова (2) потужність сигналу відображається у логарифмічному поданні, масштаб відповідає обраному діапазону чутливості. Графік показується за останні 5 секунд.
 • Частота в МГц періодичного сигналу або протокол передачі даних (3).
 • Обраний рівень чутливості (4).
 • Шкала потужності прийнятого сигналу (5) і поріг спрацьовування вібросигналізації (6).
 • Стан фільтрів (7) і виброиндикации (8) — увімкнено або вимкнено.
 • Звуковий режим (9): без звуку, акустоиндикация або акустозавязка.
 • Режим роботи (10): пошук, охорона.
 • Стан батареї (11).

Почніть пошук миттєво, без будь-яких налаштувань!

Правильно користуватися детектором жучків "BugHunter Professional BH-03 Expert" зможе навіть той, хто ніколи до цього не брав подібні пристрої в руки. Щоб зробити з його допомогою обстеження приміщення на предмет жучків, досить включити прилад натисканням кнопки, ніяких додаткових налаштувань не потрібно, прилад сам запускається в пошуковому режимі роботи, в якому буде інформувати про появу в радіусі виявлення аналогових і цифрових передавачів.

Послідовно і неспішно обходьте кімнату, наближаючи детектор на відстань 0,5 метра до ймовірних місць закладки жучків (найчастіше для цього використовується меблі, картини, різноманітні щілини в плінтусах і стінах, декоративні прикраси, батареї, діжки з квітами тощо). Виявлення потужного сигналу в певному місці вказує на наявність шпигунського пристрою. Вручну регулюючи чутливість детектора, Ви зможете визначити точне місце розташування жучка. Крім того, Ви можете активувати режим акустозавязки, якщо жучок працює по аналоговому принципом, і легко виявити.

Увага! Виявлення одного жучка зовсім не означає, що перевірку можна припиняти. Приміщення може бути буквально напхане шпигунськими пристроями. Після ретельної перевірки і знищення всіх жучків переведіть детектор в охоронний режим. Це дозволить виявити шпигунські пристрої, які не були активні під час перевірки, якщо вони будуть включені пізніше.

Якщо навколо є джерела перешкод (мобільник, комп'ютер, офісна техніка тощо), рекомендуємо скористатися функцією фільтрації окремих частот. Це усуне зайві перешкоди і полегшить пошук шпигунського устаткування.

Технічні характеристики:

Діапазон робочих частот 10 - 3500 МГц
Діапазон частот фільтрів
 • >2400 МГц (Wi-Fi)
 • 832-862 МГц, 2620-2690 МГц (4G)
 • 2110-2170 МГц (3G)
 • 925-960 МГц, 1805-1880 МГц (GSM)
 • 463-467,5 МГц (CDMA)
Придушення сигналу фільтрами не менше 15 дБ
Чутливість не менше 50 мВ/м
Максимальна відстань виявлення радиожучка 5 мВт 5 м
Максимальна відстань виявлення мобільного телефону 50 м
Ширина динамічного діапазону не менше 70 Дб
Потужність споживання не більше 0,6 Вт
Основні режими роботи пошуковий та охоронний режими аналогових і цифрових сигналів
Додаткові звукові робочі режими звук вимкнений, звукова індикація потужності сигналу, акустозавязка
Харчування 2 батарейки або акумулятора ААА
Зарядка акумуляторних батарей від мережі 220 В через адаптер живлення
Тривалість автономної роботи
 • від батарей — до 400 год
 • від акумуляторів — до 500 год
Габаритні розміри 105 х 58 х 18,5 мм
Вага 110 г
Робочий температурний діапазон від -10 до +40 °С

Комплект поставки:

 • детектор жучків "BugHunter Professional BH-03 Expert";
 • адаптер для підзарядки від мережі 220 В;
 • 2 акумулятора ААА;
 • кабель;
 • навушники;
 • гарантійний талон;
 • інструкція по експлуатації;

Купити BugHunter Professional BH-03 Expert

Купити BugHunter в магазині Ай Сейф. Ціна включає в себе безкоштовну доставку по Києву і Україні без передоплати. В комплекті інструкція на російській, гарантійний талон

Доставка BugHunter Professional BH-03 Expert в Україні

Безкоштовна доставка детектора жучків BugHunter в Україні без передоплати. Служби доставки Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм. Оплата при отриманні. Перед оплатою ви зможете розпакувати ваше замовлення і перевірити.

Основні
Виробник  I4technology
Країна виробникРосія
 • Ціна: 12 989 грн.