Продавець I-Safe интернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
70 відгуків
Низкие цены на катушки для металлоискателейУзнать цену
Детектор жучків "BugHunter Professional BH-01", фото 2

Детектор жучків "BugHunter Professional BH-01"

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

БагХантер "Професіонал" ВН - 01 - універсальний виявителі жучків, прихованих камер і мобільних телефонів.

Професійна мікропроцесорна система з високою швидкістю виявлення дозволяє знайти цифрові й аналогові «жучки», приховані бездротові камери, стільникові і бездротові телефони, рації і мікрофони.

Опис функціональних можливостей приладу:

 • Точне відповідність заявленим параметрам. Прилад неодноразово проходив дослідження в незалежних інститутах і лабораторіях, де була доведена його ефективність. Ширина частотного діапазону детектора «жучків» становить 3000 МГц. Ви можете перевірити це в домашніх умовах — прилад виявить Wi-Fi випромінювання, яке працює на цій же частоті. Як показує практика, більшість більш дешевих аналогів, зокрема зроблених в Китаї, мають провали чутливості в заявленому діапазоні.
 • Якісна елементна база. Прилад збирається вручну з високоякісних комплектуючих від відомих європейських виробників.
 • Робота в діапазоні від 50 до 3000 МГц. Антижучок охоплює весь частотний діапазон, на якому працює більшість пристроїв для прихованого спостереження і прослуховування. У приладі є вбудована і зовнішня антена (для низьких частот).
 • Стабільна робота на всьому заявленому частотному діапазоні. Як показує практика, більшість аналогів даного приладу китайського або російського виробництва працює на діодах високої частоти. Основним недоліком такої технології є вузький діапазон робочих частот. Така нерівномірна чутливість призводить до погіршення детекції на деяких частотах. Завдяки використанню інноваційних технологій антижучок «БагХантер Професіонал» стабільно працює на всьому заявленому діапазоні частот.
 • Висока чутливість. Прилад має дуже високу чутливість, яка становить 50 мВ/м. Це говорить про те, що радиожучек, що має потужність 5 мВт, може бути виявлений вже з відстані 5 метрів, а мобільний телефон — з відстані в 50 метрів. Це дуже хороший результат для приладів подібного класу. Більшість детекторів «жучків» російського і китайського виробництва мають чутливість 100 мВ/м, причому часто цей заявлений показник не відповідає дійсності.
 • Широкий динамічний діапазон. На відміну від більшості детекторів, представлених на російському ринку і мають діапазон до 40 Дб, БагХантер Професіонал має динамічний діапазон 45 Дб. Тобто він виявляє сигнали як дуже високої, так і низької потужності, не виходячи при цьому за межі своєї шкали. Це дозволяє виявити «жучки» навіть в складних умовах пошуку.
 • Виявлення цифрових «жучків». Існують моделі «жучків», які працюють по цифровому принципом. Вони передають інформацію порціями, періодично роблячи паузи. У зв'язку з цим більшість представлених на ринку детекторів не в змозі визначити, адже вони були розроблені для аналогових пристроїв, що випромінюють сигнал постійно. У детекторі жучків «BugHunter Professional» нашими фахівцями передбачено виявлення як аналогових, так і цифрових пристроїв.
 • Автоматичне підстроювання під фоновий рівень випромінювання. Сучасний мегаполіс відрізняється складною акустичної обстановки: сигнали від станцій стільникового зв'язку, радистанции, телебачення — більшості жучків складно працювати в такому напруженому ефірі. Ми передбачили це у антижучке «БагХантер Професіонал», запровадивши в нього технологію автоматичного підстроювання під фонові шуми. Це дозволяє приладу не реагувати на фоновий шум, визначаючи лише локальний жучок. Дана технологія є унікальною, оскільки настройка йде автоматично. Більшість детекторів, представлених на ринку, якщо і мають функцію підстроювання під рівень випромінювання, то тільки в ручному режимі.
 • Розширений робочий діапазон температур. Застосування високоякісних комплектуючих дозволяє проводити експлуатацію приладу в діапазоні від -30 до +80 градусів за Цельсієм. Всі робочі якості приладу зберігаються навіть в екстремальних температурних режимах.
 • Розроблений в Росії. Даний прилад повністю розроблений співробітниками нашого підприємства. Виготовляється детектор з європейських комплектуючих високої якості.
 • Можливість підключення навушників і прихованого попередження. У приладі передбачено використання навушників, що дозволяє контролювати обстановку незалежно від оточуючих. При виникненні небезпеки детектор «жучків» непомітно повідомить Вам про це.

Режими роботи детектора «жучків».

У приладі реалізовано три режими роботи: охорони, акустозавязки (пошук мікрофонів) і пошуку «жучків».

1. Режим пошуку «жучків».

У цьому режимі прилад використовує світлову і звукову індикацію. Чим ближче пристрій знаходиться до джерела сигналу, тим вище рівень індикатора на шкалі. Рівень чутливості детектора «жучків» регулюється.

2. Режими Охорони.

У режимі охорони прилад переходить на низьке енергоспоживання і автоматично настроює чутливість. Даний режим використовується для постійної фонової роботи. БагХантер сам підлаштується під текующую радіо обстановку. При виявленні в цьому режимі «жучка», прилад попередить Вас звуковою або світловою сигналізацією, в залежності від обраних налаштувань.

3. Режим Акустозавязки.

Під поняттям «акустозавязка» розуміється ситуація, знайома всім радіослухачам: якщо радіослухачі дзвонять на радіостанцію, не вимкнувши приймач, то чутний характерний свист. Він виникає, якщо динамік, відтворює те, що говориться на мікрофон, знаходиться поруч з самим мікрофоном. Акустозавязку використовують для пошуку аналогових прихованих мікрофонів. Детектор генерує звуковий сигнал. Уловлюючи звук детектора, мікрофон-"жучок» знову передає його в ефір, що вловлює детектор — лунає характерний свист.

Технічні характеристики:

Параметр

Значення

Диапазон рабочих частот, МГц

50-3000

Чувствительность мВ/м, не менее

50

Динамический диапазон Дб, не менее

45

Дальность обнаружения радиопередатчика 5 мВт, м

5

Дальность обнаружения сотового телефона, м

50

Габариты детектора, мм

105 x 58 x 18

Дополнительно к достоинствам прибора относится:

 • Увеличенная длительность работы. Т.к. в охранном режиме антижучок работает в энергосберегающем режиме, то батареи хватает надолго.
 • Яркость свечения индикатора зависит от степени разряда батареи.
 • Возможность питания как от аккумулятора, так и от батареек.
 • Индикация разряда батареи.
 • Самодіагностика несправностей. Прилад здатний автономно перевірити свою працездатність кожен раз при виключенні, що гарантує її стабільну роботу
 • Додаткова зовнішня антена.
Основні
Виробник  I4technology
Країна виробникРосія
 • Ціна: 4 190 грн.